9 listopada, 2020

Sylwester Madej i Paweł Gajda rozmawiają o mało popularnych funkcjach języka Kotlin i antywzorcach, które spotykają w kodzie.

Read More

3 października, 2020

Nagranie prezentacji z konferencji 4 Developers. Sylwester Madej opowiada o roli screenshot-ów w testach UI oraz ewolucji jego podejścia do testów.

Read More

25 sierpnia, 2020

Sylwester Madej i Filip Zych rozmawiają o roli testów jednostkowych w projektach Androidowych.

Read More

1 lipca, 2020

Android 11 Beta Po paru perypetiach, związanych z urokami roku 2020, wreszcie pojawiła się beta Androida 11. Jeśli masz Pixela 2 lub nowszego, to możesz już nawet pobrać i zainstalować. Jest to wersja, która skupia się na kwestiach prywatności i komunikacji. Z perspektywy programisty oznacza to, że znów przestanie działać część aplikacji, które wykorzystywały np.

Read More

18 czerwca, 2020

Jeszcze niedawno chciałem nagrać kurs Kotlina od podstaw i dodawać go jako bonus do mojego kursu i szkoleń. W zeszłym tygodniu stwierdziłem jednak, że tworzenie kolejnego kursu nie ma zupełnie sensu, bo istnieje już wiele świetnych zasobów. Zamiast tego postanowiłem więc poszukać darmowych alternatyw, które mogę polecać. Kurs: The Kotlin Programming Language Caster.io opublikował duży

Read More