22 listopada

Nowa odsłona 4Developers na zakończenie eventowej jesieni w IT!

0  comments

Na zwieńczenie jesiennego sezonu eventów IT, organizatorzy 4Developers przygotowali coś specjalnego –  zupełnie nową odsłonę znanego Wam Festiwalu. 4Developers Offline – najbardziej rozluźniona konferencja IT w Polsce – odbędzie się 27 listopada w Gdańsku.

Tuż po lokalnych edycjach Festiwalu, zakończonych premierową Satelitą w Poznaniu, przyszła kolej na coś zupełnie nowego. 4Developers OFFLINE ma łączyć jakość wygłaszanych prelekcji z niebanalną formułą. Podczas tej konferencji uczestnicy nie tylko zyskają pokłady wiedzy, ale również świetnie spędzą czas! W porze lunchu wykłady zostaną przeniesione… do baru! 

Zostałem poproszony o poprowadzenie wykładu o bezpieczeństwie p.t. „Zhakuj swoją aplikację, zanim inni to zrobią”.

Będzie trochę inaczej niż zwykle. bo będę hackował własną aplikację i pokaże jak programista, może zrobić własny „test penetracyjny”, korzystając z narzędzi używanych przez zawodowców.

„Wychodzimy z sal wykładowych, po to, by integrować społeczności IT przy smacznym jedzeniu i trunkach” – ogłaszają organizatorzy Festiwalu.

Networking i interdyscyplinarność

Na 4Developers OFFLINE uczestnicy będą mieli kilka ścieżek do wyboru. Interdyscyplinarność stała się już cechą charakterystyczną wszystkich wydarzeń odbywających się pod szyldem 4Developers. Podczas tej konferencji będzie można odwiedzić 3 ścieżki tematyczne: C++, Java oraz Mobile. Merytoryczne wykłady wygłosi ponad 20 speakerów!

Ponadto, organizatorzy stawiają na networking. 4Developers OFFLINE to idealne miejsce i czas, by nawiązać cenne znajomości, podzielić się praktyczną wiedzą oraz wymienić doświadczenia – a wszystko w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze.

Jako Media Partner mam dla Was rabat na bilety!

Z kodem: SOLDIERS_OF_MOBILE zyskacie 10% zniżki!


Więcej informacji oraz bilety znajdziecie na stronie: https://4developers.org.pl/offline-2019/. Organizatorzy zachęcają również do śledzenia profilu na Facebooku @4Developers, na którym znajdziecie najświeższe aktualności.


Tags


You may also like

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Subscribe to our newsletter now!